Biber Hapı

Sık Sorulan Sorular
S.S.S.
biber hapi banner
biber hapi fiyat
Biber Hapı - Biber hapı - Biber Hapı Kullananlar

Biber hapı zayıflamaya yardımcı, yüzde yüz doğal olan bir gıda takviyesidir. İçeriğinde sadece bitkisel maddeler kullanılmış olan Biber hapı, kimyasal maddeler ya da katkı maddeleri içermemektedir. Söylenmesi gereken diğer bir şey de, biber hapının tedavi amaçlı olmadığı ve bir ilaç olmadığının altı çizilmelidir. Biber hapı bitkisel olup, sadece gıda takviyesi amacıyla kullanılan bir üründür.

Biber Hapı içeriğinde 9 adet bitkisel ve doğal maddeler bulunmaktadır. Buğday otu, zencefil, yeşil çay, meyan kökü ve kırmızıbiber, biber hapının içerisinde kullanılmış olan bazı bitkisel maddelerdir. Özellikle içeriğinde kullanılmış olan kırmızı biberin etkileri; metabolizmayı hızlandırır, yağ yakımında yardımcı olur ve yakılan bu yağların ter ve idrar yoluyla atılmasında büyük rol oynamaktadır. Bunların yanında kırmızıbiberin ekstra etkileri de bulunmaktadır. Bu nedenle de biber hapı kullananlar yorumlarında bu etkiden sıkça söz etmektedirler. Kırmızıbiberin kandaki şeker oranını düzenlemesi, soğuk algınlıklarında büyük yararının olması, romatizmal ağrılarda yararlı olması vb. gibi faydaları bulunmaktadır. Meyan kökünün ise, mideye son derece yararlı bir bitki olduğu bilinmektedir.

kirmizi-biberBiber hapı kullananlar ürün ile ilgili yaptıkları yorumlarda şu vurgularda bulunmaktadır: Susatarak, bol su içmeye teşvik eden bir gıda takviyesi ürünüdür. İçeriğinde bulunan C vitamini sayesinde, daha enerjik olmamızı sağlayarak, aynı şekilde içeriğinde bulunan bitkisel birleşim sayesinde daha sakin ve stressiz bir beden yaratıyor. Özellikle kırmızıbiberin yaratmış olduğu etkiyle beraber yağların erimesi ve susatma etkisiyle bol su içirmesi sayesinde, yakılan yağların kolayca idrar yoluyla dışarı atılmasına olanak sağlamaktadır. Zayıflama konusunda yardımcı olan biber hapı, aynı zamanda içeriğinde bulunan bitkisel maddelerin birleşimi sayesinde, soğuk algınlıklarına, öksürüğe ve romatizma gibi rahatsızlıkların yaratmış olduğu ağrılara da ciddi şekilde yararlar sağlamaktadır.


Sen de Yorumla!

Sitemizde Arayın

Kampanya biz arayalim iletisim teslimat